OTWORZ SWÓJ SKLEP INTERNETOWY OPARTY O PRESTASHOP

Zbudujemy od samego początku do końca sklep internetowy dla każdego prowadzonego przez Państwa biznesu. Od projektu graficznego przez wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi. Platforma Prestashop oferuje wiele możliwości konfiguracji, rozbudowy o gotowe rozszerzenia jak i te specjalnie projektowane pod klienta.

W 100% dopasowani do państwa potrzeb

Dzięki modułom i dedykowanym rozwiązaniom dopasowujemy zakres funkcji sklepu do Państwa oczekiwań. Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania do swojego sklepu? Żaden problem możesz je u nas zamówić. Nasze rozwiązania sprawdzają się od małych sklepików internetowych skończywszy na rozbudowanych platformach sprzedażowych.
własny sklep internetowy
sklep internetowy tworzenie

Pełna dwustronna integracja z Allegro

Prowadzisz sprzedaż na allegro? Pozwól, że zaoszczędzimy Ci dziesiątek, a nawet setek godzin pracy. Prestakod połączy Twoją sprzedaż na allegro w sklepie i odwrotnie.
Sklep automatycznie wystawi towary na aukcjach, korzystając z zapamiętanego szablonu, dopisze klientów z Allegro do ogólnej bazy klientów sklepu, a zamówione przez nich towary odejmie od stanów magazynowych.
Wykorzystuj lepiej kontakty pozyskane dzięki Allegro i skuteczniej zachęcaj klientów, by wracali do Ciebie po kolejne zakupy już do Twojego sklepu internetowego.
W ramach usługi integracji konta Allegro z Twoim sklepem możemy przygotować dla Ciebie szablon aukcji spójny z wyglądem sklepu.

Integracja hurtowni ze sklepem Prestashop

Jeżeli posiadasz sklep internetowy PrestaShop lub planujesz go założyć, a ofertę towarową chcesz pobierać od hurtowni online to zintegruj swój sklep
z dowolną hurtownią
. Dzięki integracji zaoszczędzisz czas potrzebny na budowę oferty, zyskasz więcej czasu np. na działania promocyjne, a dzięki automatyzacji procesu pobierania danych nie będziesz popełniał błędów. Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala nam na przystosowanie importera pod dowolny plik XML! Dzięki temu modułowi w kilkanaście minut możesz pobrać tysiące produktów wprost do swojego sklepu. Mamy już ponad 200 gotowych integracji dostępnych od ręki! Możliwość integracji z wieloma hurtowniami w jednym module.
prestashop integracja z hurtowniami
Szkolenie z obsługi sklepu internetowego Prestashop.pl

Szkolenie z obsługi Prestashop

Po skończonym wdrażaniu sklepu, każdy klient zostaje przez nas przeszkolony do jego obsługi. Szkolenie odbywa się w formie konferencji Skype. Zakres szkolenia ustalany jest indywidualnie i może dotyczyć dowolnych elementów sklepu PrestaShop. Każdy klient może nam zadać dowolne pytanie aby jego wiedza na temat obsługi sklepu pozwalała na jego komfortową obsługę. W naszym szkoleniu chcemy Ci przede wszystkim udowodnić, że sam jesteś w stanie zbudować sklep internetowy i że nie musi się to od razu wiązać ani z dużymi wydatkami, ani żmudnym i skomplikowanym programowaniem. Nasz kurs zapozna Cie ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami sklepu oraz podpowie jak rozwiązywać potencjalne problemy, które możesz napotkać w trakcie jego budowy.