ZYSKAJ DODATKOWYCH KLIENTÓW PREZENTUJĄC OFERTĘ W PORÓWNYWARKACH CENOWYCH

Dzięki integracji z popularnymi porównywarkami cen i pasażami handlowymi łatwo zwiększysz swoją sprzedaż. Jest to skuteczny sposób na dotarcie ze swoją ofertą do kolejnej grupy klientów. Dzięki dodatkowemu modułowi zintegrujemy Twój sklep PrestaShop z wieloma porównywarkami cenowymi.

Lista przykładowych dostępnych integracji Prestashop

ceneo integracja z prestashop

CENEO.PL

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert.

okazjeinfo porównywarki cenowe integracja z prestashop

OKAZJE.INFO

Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez ponad 6 mln internautów generujących 16 mln odsłon.

skapiec porównywarki cenowe integracja z prestashop

SKAPIEC.PL

Skąpiec.pl, jedna z pierwszych porównywarek w Polsce, powstał 13 października 2004. Umożliwił on internautom porównywanie cen, a wkrótce także innych warunków zakupu jak na przykład kosztów dostawy.

nokaut porównywarki cenowe integracja z prestashop

NOKAUT.PL

Jesteśmy jednym z liderów polskiego Internetu. Naszym największym sukcesem jest stworzenie porównywarki cen Nokaut.pl, którą każdego miesiąca odwiedza kilka milionów użytkowników.

porównywarki cenowe integracja z prestashop radar

RADAR.PL

Radar.pl to nowoczesna porównywarka cen w sklepach internetowych. Naszym najważniejszym celem jest pomaganie konsumentom w znalezieniu jak najlepszych propozycji kupna różnorodnych produktów.

sklepy24 porównywarki cenowe integracja z prestashop

SKLEPY24.PL

Sklepy24.pl to praktyczny przewodnik przeznaczony dla osób kupujących online pozwalający na łatwe wyszukanie i porównanie wszystkich liczących się polskich sklepów internetowych.