Kurs Prestashop - tworzenie i zarządzanie sklepem

W naszym szkoleniu chcemy Ci przede wszystkim udowodnić, że sam jesteś w stanie obsługiwać i prowadzić sklep internetowy. Nasz kurs zapozna Cie ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami sklepu oraz podpowie jak rozwiązywać potencjalne problemy, które możesz napotkać w trakcie jego obsługi.

Czym w ogóle jest PrestaShop?

To kompletna platforma e-commerce, która pozwoli Ci od podstaw stworzyć własny sklep internetowy. Olbrzymią jej zaletą jest prostota interfejsu, więc brak doświadczenia w programowaniu nie będzie tutaj żadną przeszkodą – dzięki PrestaShop nawet kompletny nowicjusz będzie mógł spróbować swoich sił w e-handlu

Obok intuicyjnego interfejsu platforma oferuje przede wszystkim całą masę funkcjonalności, które będziesz mógł bardzo prosto rozbudować dzięki dostępnym w sieci modułom. To właśnie dzięki nim PrestaShop jest niezwykle elastyczny i pozwoli Ci na bardzo wygodne dostosowanie sklepu do wymagań twoich oraz Twoich klientów.

Czego nauczy Cię ten kurs?

W naszym szkoleniu chcemy Ci przede wszystkim udowodnić, że sam jesteś w stanie zbudować sklep internetowy i że nie musi się to od razu wiązać ani z dużymi wydatkami, ani żmudnym i skomplikowanym programowaniem. Nasz kurs zapozna Cie ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami sklepu oraz podpowie jak rozwiązywać potencjalne problemy, które możesz napotkać w trakcie jego budowy. Są to między innymi:

obsługa sklepu internetowego prestashop szkolenie

Obsługa panelu administracyjnego

Szkolenie z zarządzania i obsługi sklepu PrestaShop

Obsługa modułów płatności

jak zrobić sklep internetowy

Obsługa modułów dostawy

kurs z obsługi prestashop

Obsługa innych rozszerzeń

Dla kogo jest ten kurs?

Prestashop 1.6 to ogromna zmiania zarówno pod względem funkcji jak i wyglądu w stosunku do poprzedniej wersji. Szablon sklepu jest w pełni responsywny, a panel administracyjny zyskał nowy, odświeżony wyglad.

Szkolenie Prestashop – zarządzanie sklepem internetowym

Nasz kurs będzie doskonałym wyborem zarówno dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w e-commerce, jak i dla tych, którzy aktualizowali PrestaShop do najnowszej wersji i nie mogą się odnaleźć w nowym interfejsie.

Kurs Prestashop – zarządzanie sklepem

Kurs PrestaShop – tworzenie i zarządzanie sklepem
50 zł / godzina