SZYBKIE I BEZPIECZNE FORMY PŁATNOŚCI ON-LINE

Bezpiecznie płatności elektroniczne to podstawa zaufania.Integracja z poniższymi systemami płatności umożliwi klientom z całego świata na przeprowadzenie błyskawicznych i bezpiecznych płatności za zakupy w Twoim sklepie.

Lista przykładowych dostępnych integracji Prestashop

prestashop integracja z dotpay

DOTPAY.PL

Dotpay, który istnieje na rynku od 2001 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową w internecie.

tpay integracja z prestashop

TPAY.COM

Tpay.com oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności oraz innowacyjne rozwiązania takie jak Tgate – Zintegrowana Bramka Płatności Kartami.

prestashop integracja z payu

PAYU.PL

Payu.pl to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych.

prestashop integracja z paypal

PAYPAL.COM

PayPal to szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych.

prestashop integracja z ecard

ECARD.PL

eCard S.A. oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji finansowych, a w szczególności płatności on-line w internecie.

prestashop integracja z przelewy24

PRZELEWY24.PL

Przelewy24 to kadra ludzi, która postanowiła skonstruować wyjątkowy produkt, narzędzie mogące usprawnić i znacznie przyspieszyć procesy płatności on-line.