SKRÓĆ CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ DZIĘKI INTEGRACJI ZAMÓWIEŃ Z KURIEREM

Obsługa zamówień Klientów w sklepie internetowym to jedna z najczęściej wykonywanych czynności. Jeśli chcesz, jak najbardziej uprościć i skrócić ten proces skorzystaj z integracji z firmą kurierską dla PrestaShop.

Lista przykładowych dostępnych integracji Prestashop

prestashop integracja z ups

UPS.COM/PL/

Amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką. Przesyłki docierają do ponad 200 krajów i terytoriów, w tym Polski.

prestashop integracja z dpd

DPD.COM.PL

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku.

prestashop integracja z siodemka

SIODEMKA.PL

 Pełnimy rolę partnera w rozwoju biznesowym naszych klientów i dążymy do ułatwienia i usprawnienia działania indywidualnych odbiorców.

prestashop integracja paczkomaty

INPOST.PL

InPost to dynamicznie rozwijający się, niezależny operator świadczący usługi kurierskie i paczkomatowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

prestashop integracja pocztapolska

E-NADAWCA.POCZTA-POLSKA.PL

Elektroniczny Nadawca usprawnia i automatyzuje proces nadawania przesyłek. EN umożliwia rejestrację przesyłek i generowanie dokumentów nadawczych w formie elektronicznej.

prestashop integracja geis

GEIS.PL

Częścią międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą w niemieckim Bad Neustadt. Od 2015 roku połączona z polską firmą przewozową k-ex.